Please enable JS

HAKKIMIZDA

BANTSAN KONVEYÖR
img
DAİMA
İLERİ
<

TEKNOLOJİ

Teknolojiyi takip eder, kendimizi sürekli güncelleriz.

HEDEF

Kaliteli üretim ve müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

ZAMAN

Üretimde zaman akzandıracak çözümler için çalışırız.

KALİTE

Sevkiyat öncesi bütün ürünlerimiz kalite kontrol onayından geçer.

Bantsan Taşıma Bantları olarak sektördeki hizmetimize 1982 yılında başladık. Üretimimiz ağırlıklı olarak kauçuk esaslı konveyör bant üzerine olmakla beraber elevatör kayışı üretimimizi de sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin güvenini kazanma ve güvenilir bir marka olmak amacıyla çıktığımız bu yolda değerli müşterilerimizin desteğiyle birlikte ileriye doğru emin adımlar atmaktayız. Günden güne artan kapasitemiz ve ihracat potansiyelimizle gücümüze güç katmaktayız.

2003 yılında aldığımız TSE belgemizle birlikte yaptığımız imalatlar TSE ve İSO standartlarına uygun olarak yapılmakta ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra müşterilerimize en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Yurt dışında 40’a yakın ülkede ve yurt içinde her noktaya en kısa sürede başarıyla malzemelerimizi ulaştırabilecek üretim kapasitesine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bu kapasiteye yükselmemizde bizlere destek olan müşterilermize teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla,

ANKARA
ŞUBE
2016 yılında aktif olarak çalışmaya başladığımız Ankara şubemizde geniş kapsamlı stoklarımız ve üst düzey hizmetimizle saygıdeğere müşterilerimizin emrindeyiz.


YENİLİK
PEŞİNDEYİZ
Sürekli arge çalışmaları yaparak nasıl daha iyisini üretiriz diye durmadan çalışıyoruz.
img

KALİTEDEN
VAZGEÇMİYORUZ
Ürettiğimiz her ürünün en kalitelisi olması için uğraşıyoruz.
img

BANTSAN EKİBİ

img

SEKTÖRLER